אודות

ליזום, ליצור, לחלום, לצאת להרפתקאות חדשות בסקרנות וחדוות הגילוי – זו אני.

אני יוצאת להגשים חלום: להוציא פרויקטים לפועל.

עם הזמן שילבתי הרבה תחומים שעניינו אותי; עולם העיצוב והיצירה, חינוך אלטרנטיבי, מדיה דיגיטלית, חשיבה שיווקית ואפילו בישול.

ניגשתי לכל תחום בפתיחות וסקרנות, חדשנות ורצון ליצור חיבורים מקוריים ביניהם.
ככה אני גם עובדת עם חומר, אוהבת אותו ומכירה אותו היטב, מחברת חומרים שונים וטכניקות שונות כדי לתרגם רעיון, אנרגיה, רוח לחומר, בו החומר הוא כלי ביטוי של ויז׳ן רחב יותר. הדילוג שנוצר בין הרעיונות לחומר הוא בו זמנית עדין ועוצמתי, ומלא בנוכחות.

זה מה שאני אוהבת ויודעת לעשות – לשחק בין הדברים, ליצור, להתעלות ולהתפתח, לנוע לחדש.  

יחד עם זה מאוד חשובים לי יחסי הגומלין והרקימה של קשרים מפרים. זה קורא בין תחומים ובין חומרים וזה גם קורה בין אנשים, כשכל אחד מביא את הייחודיות שלו, ידע, ניסיון ומיומנות, יחד, דרך החיבור, אנו יצרים רקמה חדשה בה הכלל גדול מסך חלקיו. זה מהותי ! יש בזה קסם ועוצמה בכל פעם מחדש.

האתר הזה משקף את המקום בו אני נמצאת היום ואני מזמינה אתכם לבקר בו, לגלות את העולם הויזואלי שלי, מה אני מציעה היום, ולפנות אלי לשיתופי פעולה יצירתיים. אני כבר סקרנית ….

3 thoughts on “אודות”

  1. Pingback: My Studio / הסטודיו שלי « Anna Stephanie's world

  2. Kathleen Pullan Watkins

    Stephanie,
    I love your tribute to your grandmother. I hope that we will all be together again one day soon. Love from us all!
    Cousin Kathy (Philadelphia, PA)

    1. Hi kathleen, Thank-you and it’s such a nice surprise to hear from you. I also hope we will meet again soon. I miss New York and I would love to come and visit you all. I will think about it for it to happen soon. Lots of love. Stephanie

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *