הפרויקט לולאות

באוקטובר 2015, ענת בן ארצי ואני הגשמנו חלום ופתחנו מרחב יצירה המשלב חנות וסטודיו למלאכות בבנימינה, לולאות – השראה ויצירה.

יצרנו בהרבה רצון ותשוקה מרחב שוקק חיים ויצירתיות בו ילדים, נוער ומבוגרים באו ללמוד מגוון  אומנויות ומלאכות כמו סריגה, תפירה, מקרמה, הדפס ועוד… “לולאות” עורר את היצירתיות הפנימית של כל מי שהיה ניכנס בשעריו, ומערסל באווירה הרמונית ונעימה.

בחנות היה מגוון רחב של מוצרים איכותיים שבחרנו בקפידה ואהבה גדולה לאיכות, יופי ואפשרויות השימוש בהם, תוך דגש על יחסי גומלין הרמוניים עם הסביבה.
השתלבו בחנות בדים, חוטי סריגה ומקרמה טבעיים (ללא צמר מהחי), מחברות, צבעים ועוד. מוצר הדגל שלנו היה DECOPATCH, אותו ייבאנו לראשונה לישראל מצרפת. קולקציה רחבה של דפים מודפסים לעבודת קולאז’, וחיות מעיסת נייר לציפוי. ילדים ומשפחות התאהבו במוצר המאפשר יצירתיות בקלות ובהנאה, כשהתוצאה תמיד היתה מוצלחת,  יפה צבעונית ואסתטית. כיף גדול!
מעבר להכל מה שעשה את “לולאות” מקום מיוחד היה הצוות. קבוצה של אנשים, מדריכים, מנהלת חנות, שותפים ותומכים שעבדו בשיתוף פעולה הרמוני, שמחים להגיע כל יום ללולאות ללמוד, לתת ולהתפתח יחד. הנדיבות והרצון לעביר הלאה את את הידע והגוון הייחודי של כל אחד ואחת היו ניכרים ואפשרו ליצור מקום שהיה מקור  להשראה עבור כל אחד.

המרחב שיצרנו התפתח והשתנה במשך שנתיים. הרפתקה מרתקת ומלמדת.בסיומן, למרות כל הטוב שהתקיים במקום, ענת ואני החלטנו לסגור את לולאות, כיוון שבסופו של יום לא הצלחנו להתפרנס בנדיבות מהמרחב הזה. הרצון היה ליצור שיוויון בין האנרגיה והמשאבים שהשקענו במקום אל מול ההכנסות ממנו – ואת זה לא הצלחנו לעשות באופן מלא. פרק אחד ניסגר והרבה דרכים חדשות נפתחו לפנינו, סקרניות ומתרגשות על כך…

אנו מודות על ההזדמנות להגשים חלום, על כל האנשים המיוחדים והמקסימים שפגשנו בדרך שלקחו חלק בהרפתקה שלנו. אנו מודות על ההשראה האין סופית שקיבלנו בשנים הללו ולוקחות אותה איתנו הלאה להרפתקאות הבאות.

תודה גדולה לכולם ולכולן, מאמינות שעוד ניפגש בדרך זו או אחרת.

לינק לפורטפוליו : https://stephanieharari.com/portfolio/loolaot-craft-concept-store-and-studio/